قوانین و مقررات

کاربین تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران کار می کند لذا کلیه کاربران خود را موظف به تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند. تبادل هرگونه محتوای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران موجب مسدود شدن حساب کاربری می گردد.

قوانین و مقررات به طور مداوم بازنگری خواهد شد و تغییرات لازم در آن صورت خواهد گرفت و قوانین و مقررات از زمان تغییر معتبر خواهند بود و ادامه استفاده از وب سایت و اپلیکیشن مرتبط با آن بعد از اعمال تغییرات به عنوان موافقت کاربر با آن تغییرات در نظر گرفته خواهد شد.

تمامی کاربران مسئول حفظ امنیت دسترسی به حساب کاربری و رمز عبور خود هستند، بنابراین شما بدینوسیله مسئوليت تمام فعاليت هايي كه تحت حساب کاربری يا رمز عبورتان رخ مي دهد را مي پذيريد.

کاربین براي كاربران ١٨ سال به بالا در دسترس خواهد بود. در صورت استفاده افراد کمتر از ۱۸ سال هیچ مسئولیتی متوجه این سامانه نخواهد بود.

هر کاربر (حقیقی یا حقوقی) تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری است که صحت اطلاعات وارده در آن باید موثق و قابل استناد باشد.

کاربین فقط بستر ارتباطی کارجویان و کارفرمایان است، نقشی در معرفی و یا تائید صلاحیت هیچ یک از طرفین ندارد و سایر خدمات و مسئولیت­های یک مرکز کاریابی و هدایت شغلی را دارا نیست. عضویت در کاربین به معنی رضایت از نمایش اطلاعات وارده در حساب کاربری به علاقه­مندان همکاری با شماست.

تمامی حقوق مادی و معنوی موضوع قرارداد شامل اپلیکیشن کاربین، تمامی مستندات ، سورس کد، اطلاعات ذخیره شده در نرم افزار، آدرس و محتوای وبسایت برای شرکت کارآفرینان بینش گستر اروند محفوظ است.

تمامی حقوق مادی و معنوی کسب و کار کاربین از جمله هویت برند، علامت تجاری، حق بازاریابی و فروش و هر گونه محتوای تجاری برای شرکت کارآفرینان بینش گستر اروند محفوظ است و هر گونه بهره برداری مستقیم و غیر مستقیم از قیبل بازتولید و بازنشر نرم افزار با نام دیگر یا استفاده از اطلاعات نرم افزار بدون مجوز کتبی از این شرکت ممنوع می­باشد.